Madzia ze Szczecina i donos do Urzędu Skarbowego! Przetrwałem ;)

Ci którzy śledzą moje poczynania wiedzą kim jest Madzia ze Szczecina. Wariatka, chora kobieta a niektórzy nawet twierdzą, że zakochała się we mnie i ja tego nie dostrzegałem. Stąd te jej donosy 😉 Zaczęło się od prokuratury i policji jako że mam nielegalny biznes. Zostałem wezwany na przesłuchanie gdzie złożyłem wyjaśnienia i podziękowano mi za współprace. Madzi było mało więc zaczęła wypisywać mi po rodzinie, żonie i gdzie tylko się dało. Swoistą krucjatę sobie urządziła. W końcu zgłosiła do Urzędu Skarbowego z nadzieją, ze tym razem się uda! Czy się udało?

6 Komentarzy

  • Dla mnie jesteś gość! Mimo tego hejtu który na ciebie spada dalej robisz swoje. Inwestujesz i uczysz innych. Tak trzymaj i jeb**ć konfidentów!

  • wkrótce się zgłosze w sprawie kursu prawdopodobnie mieliśmy ze soba stycznośc na allegro, szkoda ze już nie sprzedajesz m_

  • Dobra akcja z ta pinda. Nie ma co robic konita to szuka wszedzie problemow. Tez znalem taka jedna kiedys. Szkoda slow. Rob dalej swoje Miras!

  • a się przejmujecie ludzie tacy są byli i będą trzeba tylko bardziej uważać:) Mirosław napisałęm do ciebie czekam na info 🙂 pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz