Kim jestem?

Witam nazywam się Miroslaw Klos i od kilku lat zarabiam w internecie na grach komputerowych. Dokładnie na sprzedaży tych gier. Nie zawsze tak było i jak większość z Was pracowałem na etacie. Jak to wygląda pewnie sami wiecie. Praca, jedzenie i spanie. Tak można by podsumować etat. Oczywiście jeżeli ktoś lubi tyrać od rana do wieczora i sprawia mu to przyjemność to wszystko w porządku.

Mi nie sprawiało… Dlatego postanowiłem to zmienić. Weile już cudownych ofert widziałem i znaczna większość to jeden wielki syf! Sam też kilka ujawniłem a największą akcją był Recacly Bot gdzie zainwestowałem 13000zł i obnażyłem cały ten scam. Film na moim kanale jak i kilka innych.

Wcześniej działałem na FB gdzie miałem swój oficjalny profil jednak po ostatniej akcji z Madzią ze Szczecina oraz jej donosem do US. Gdzie nagrałem o tym osobny materiał. (Zapraszam na mój kanał) Madzię trafił szlag, że znowu nic nie wskórała i zaczęła masowo zgłaszać mój profil. Niewiele dało zakładanie kolejnych gdyż algorytmy FB działają jak działają i szkoda mi było czasu oraz mojej pracy włożonej w prowadzenie tego profilu.

Wiadomym jest, że nie będę w kółko publikował treści z przed kilku miesięcy gdzie byłem w śnieżnych Alpach i tam robiłem akcję z Recacly Botem. Przytrafił się wypad na Malagę w kwietniu to też już dziś nie będę publikował treści z tego okresu. Weekend do Dublina na River Dance? Był ale ktoś zgłosił… Pizza w Rzymie? Gondola w Wenecji? Niestety to wszystko poleciało do ”kosza’ przez te zgłoszenia. W tym Ibiza gdzie sporo się działo czy 2 miesiące później Lanzarota. To wszystko przez ostatnie 6 miesięcy. Gdzie na podróże poszło lekko 100K PLN.

No i jestem 😉 Będę publikował tu treści w które nikt już nie będzie mógł ingerować! Kontaktować ze mną najlepiej się poprzez email:

Dishar82@gmail.com

Tego nie są wstanie zablokować 😉 Mocno niewygodny stałem się dla tych wszystkich grup na FB gdzie przez moje podejście i ujawnianie tych przekrętów zwyczajnie mniej jeleni mogli łapać! Mam nadzieje, że dotychczasowa praca jaką w tym kierunku wykonałem nie pójdzie na marne.

Poniżej też film w którym tłumaczę jak wygląda mój biznes i jak zarabiać na grach wideo. Zapraszam!